Zásahy

6. ČERVEN 2024

Na žádost PČR výjezd na pátrání po seniorovi na Plzeňsku, osoba nalezena v pořádku PČR.

2. ČERVEN 2024
Na žádost PČR a HZS pokračování v pátrání po pohřešovaném na Karlovarsku, opět bez výsledku.

1. ČERVEN 2024
Na žádost PČR pátrání po pohřešovaném na Karlovarsku, bez výsledku.

9. DUBEN 2024
Součinnostní spolupráce s PČR a Polizei SNR - přeshraniční kontroly lesní cesty a stezky v Johangeorgestadtu.

30. BŘEZEN 2024
Na žádost PČR součinnostní "Hlídka prevence lesní stezky" na Krušnohorsku.

21. LEDEN 2024
Výjezd na pátrání po pohřešovaném muži v okolí Otrokovic. Pátrání zahájeno v 11:00, následně v součinnosti s PČR, ukončeno po 16 hod. bez výsledku z důvodu zhoršující se viditelnosti v terénu.

 

ROK 2023

2. PROSINEC 2023
Výjezd na žádost osoby blízké v lokalitě Libáň. Po jednání s PČR a rodinou propátrány vytipované sektory, osoba nenalezena.

16. LISTOPAD 2023
Výjezd na žádost PČR u Dvora Králové na pomoc při hledání pohřešované. Přidělené sektory byly prohledány, osoba nenalezena.

19. ČERVENEC 2023
Výjezd na pátrání u Hranic na Moravě. Osoba nalezena nezraněna druhý den hlídkou PČR, mimo vytipovanou lokalitu pátrání.

16. ČERVENEC 2023
Výjezd na noční pátrání po pohřešované osobě na Hodonínsko. Mimo našich členů zúčastnilo na 60 místních dobrovolníků, bohužel bez výsledku. Druhý den ráno byla osoba nalezena náhodným kolemjdoucím při cestě do práce, cca. 5 km od vytipovaných sektorů pátrání, pohřešovaný byl naštěstí naživu.

22. ČERVEN 2023
Výjezd na pátrání v okrese Kolín. Pátrání po muži ukončeno v 9:01 ze strany PČR. Výjezd za účasti CST ze Středočeského a Pardubického kraje.

4. BŘEZEN 2023
Výjezd na žádost rodiny a PČR na pátrání po pohřešovaném z Přelouče. Bylo nasazeno 14 členů CST se třemi čtyřkolkami. Po propátrání všech vytipovaných sektorů a lokalit bylo pátrání ukončeno bez výsledku.

29. LEDEN 2023
Výjezd na pátrání na žádost PČR na Táborsko. Týmy dorazily na místo v 9:30. Pohřešovaný byl nalezen naším pěším týmem kolem dvanácté hodiny, bohužel již bez známek života. Nasazeno bylo 5 čtyřkolek a 11 členů.

8. LEDEN 2023
Výjezd na žádost rodiny na Šumpersko, před příjezdem týmů na místo pátrání odvoláno velitelem zásahu.

3. LEDEN 2023
Výjezd na žádost PČR Středočeského kraje na pátrání po pohřešovaném. V součinnosti propátrán vytipovaný terén - bez nálezu

 

ROK 2022

4. PROSINEC 2022
Na žádost PPT (SK) proběhlo mezinárodní součinnostní pátrání ve Veľkej Javorine (SK) po českém občanovi z Jihomoravského kraje. Pátraní se zúčastnili členové z organizací a složek: Pohotovostný pátrací tímCzech SAR Team, psovodi z Rescuers Slovakia, DHZ Lubina, DHZ Pobedim, DHZ Hrachovište, DHZ Stará Turá, DHZ Nová Ves nad Váhom a také civilní dobrovolníci.

6. LISTOPAD 2022
Na žádost rodiny výjezd na pátrání po pohřešovaném na Českobudějovicku. Osoba nalezena druhý den bez zranění hlídkou PČR.

4. LISTOPAD 2022
Po konzultaci s PČR výjezd na pátrání po pohřešovaném na žádost rodiny na Novojičínsko. 

7. ŘÍJEN 2022
Na žádost "polské strany" výjezd na součinnostní přeshraniční pátrání v Beskydech po 71letém pohřešovaném houbaři, který byl v průběhu akce nalezen na české straně všímavými turisty. Na české straně od středy nasazena Horská služba ČR, kterou dnes doplnily pátrací týmy a atestovaný psovod Czech SAR Teamu, na polské straně již druhým dnem nasazeni hasiči, horská služba, policie i psovodi.

1. ŘÍJEN 2022
Výjezd na pátrání po 70letém pohřešovaném v lokalitě Táborsko. Po celodenním pátrání akce ukončena bez nálezu.

31. ČERVENEC 2022
Výjezd na pátrání na žádost osoby blízké na Želetavsko - Vysočina. Osoba byla naším týmem po cca. 3 hodinách nalezena v pořádku.

23. ČERVENEC 2022
Výjezd na pátrání na Liberecku na žádost osoby blízké a následně i PČR v okolí Krásné Studánky.

10. ČERVENEC 2022
Výjezd na pátrání na žádost PČR v okolí Besednice okr. Český Krumlov.

9 ČERVENEC 2022
Plánované pátrání na žádost rodiny po pohřešované na Mostecku.

12. ČERVEN 2022
Výjezd na pátrání po pohřešované žádost rodiny v Jihomoravském kraji.

9. ČERVEN 2022
Výjezd na pátrání po nezletilém ve Zlínském kraji. V průběhu pátrání byla osoba nalezena rodinným příslušníkem.

27. KVĚTEN 2022
Výjezd na žádost IZS ve Středočeském kraji na pátrání po pohřešované se zdravotní komplikací.

7. KVĚTEN 2022
Výjezd na žádost rodiny na pátrání po pohřešované osobě do Zábřeha.

30. BŘEZEN 2022
Výjezd na žádost rodiny na Náchodsko - pátrání po osobě se zdravotní komplikací. Osoba během pátrání nalezena jinou ze zasahujících složek.

 19. LEDEN 2022
Výjezd na žádost PČR Karlovarského kraje na pátrání po osobě se zdravotní komplikací. Osoba během pátrání nalezena v pořádku u přátel jinou ze zasahujících složek.

 

ROK 2021

 28. PROSINEC 2021
Výjezd na žádost HZS ZLK k součinnostnímu pátrání s HZS a PČR po pohřešované osobě.

 27. PROSINEC 2021
Výjezd na žádost osoby blízké na Zvíkovsko k pátrání po pohřešované osobě.

 8. PROSINEC 2021
Výjezd na žádost osoby blízké na Novojičínsko k součinnostnímu pátrání s PČR po pohřešované osobě.

 15. ŘÍJEN 2021
Během našeho celorepublikového cvičení byly naše jednotky svědky dopravní nehody, kde členové poskytli první pomoc a zajištění vozu do příjezdu IZS.

 11. ŘÍJEN 2021
Výjezd na žádost PČR na pátrání po pohřešované nezletilé osobě na Domažlicku. Po dvoudenním pátrání byla osoba nalezena bez zranění místním hajným a předána ZZS.

 23. ZÁŘÍ 2021
Výjezd na žádost PČR na pátrání po pohřešované osobě v oblasti Praha - Bohnice. Osoba byla nalezena, byla jí poskytnuta první pomoc a následně předána ZZS.

 7. ZÁŘÍ 2021
Na žádost spřátelené organizace výjezd na součinnostní pátrání na Brněnsko.

 14. SRPEN 2021
Na žádost HZS vyslána 1x ATV do lesů na pátrání po pohřešované osobě a automobilu na zlínsku. Na místě další čtyřkolky 1x HZS ZLK, 2x členové JSDH. Osoba nenalezena, pátrání ukončeno na pokyn velitele HZS. 

 13. SRPEN 2021
Pátrání po pohřešované ve Stráži pod Ralskem, v průběhu pátrání nalezena dobrovolníky v jiné lokaci a v pořádku předána na služebnu PČR.

 7. SRPEN 2021
Výjezd na pátrání v těžkém terénu po pohřešovaném do Dalovic. Pohřešovaný nalezen během pátrání PČR.

 30. ČERVENEC 2021
Výjezd na pátrání po pohřešovaném do Nového Jičína. Pohřešovaný nalezen před příjezdem týmů na místo.

 27. ČERVENEC 2021
Výjezd na pátrání po pohřešovaném do Tachova, 3x čtyřkolka. Pátrání ukončeno ve 23:40 bez výsledku.

 19. ČERVENEC 2021
Výjezd na pátrání po pohřešovaném muži do lokality Brno-venkov. Po prohledání vytipovaných lokalit bylo po 6 hodinách pátrání z důvodu špatných vizuálních podmínek z naší strany ukončeno, bohužel bez výsledku.

 25. ČERVEN 2021
Výjezd na žádost PČR do oblasti Rožmberk na Vltavou. Pohřešovaný muž 61 let. Osoba se v pořádku sama vrátila domů.

 8. ČERVEN 2021
Na žádost Policie České republiky se vyjelo na pátrání po pohřešované osobě, ta byla nalezena našim týmem.

 7. ČERVEN 2021
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném mladíkovi, u kterého bylo podezření, že by si mohl ublížit. Zde bylo pátrání z naší strany ukončeno s negativním výsledkem. Osoba byla nalezena o několik hodin později a předána do péče ZZS.

 1. ČERVEN 2021
Vyjelo se do obce Vracov na pomoc s pátráním po pohřešovaném V.N. Po domluvě s Policií České republiky dostali naši členové na starost dobrovolníky z řad občanů obce Vracov. Na místě bylo nasazeno také několik čtyřkolek. Muž byl nalezen rojnicí a následně bylo pátrání z naší strany ukončeno.

 28. KVĚTEN 2021
Na vyžádání rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešovaném muži v Chebu, za spolupráce JSDH Hazlov, Cheb - Háje. Prohledána byla vytipovaná místa, kde by se mohl muž pohybovat. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem.

 25. KVĚTEN 2021
Na žádost operačního střediska Policie České republiky vyjel náš tým na pomoc s pátráním po nezletilém D.S. Chlapec byl nalezen v pořádku v Praze a předán rodičům.

 11. KVĚTEN 2021
Výjezd na žádost Policie České republiky.

 25. DUBEN 2021
Na žádost operačního střediska Policie České republiky jsme ve večerních hodinách vyjeli na pátrání po pohřešované V.P. do Třeboně. Naše týmy byly nasazeny na vytipovaných místech do brzkých ranních hodin, pohřešovanou se přesto nepodařilo najít. K opětovnému nasazení došlo následující den v deset hodin dopoledne, opět po dohodě s PČR byly prohledány vytipované lokality, avšak bohužel bezúspěšně. Pátrání bylo následně z naší strany ukončeno.

 20. DUBEN 2021
Vyjelo se na Břeclavsko, kde se pohřešovala dvaačtyřicetiletá L.P. Naše týmy prohledávaly vytipovaná místa. Nasazeny byly čtyřkolky a letadlo OK-BVA.

 20. DUBEN 2021
Na Chebsku jsme vyjeli k pátrání po jednačtyřicetileté J.P. Na místě byly nasazeny naše týmy společně s jednotkami JSDH. V průběhu pátrání jsme byli vyrozuměni SKPV o nalezení pohřešované.

 19. DUBEN 2021
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném 8letém J.L. do obce Kramský, okres Praha-východ. Chlapec byl v pořádku nalezen v Plzni.

 15. DUBEN 2021
Asistence pro obvodní oddělení Policie České republiky při pátrání po pohřešované osobě. Po domluvě s PČR nebudeme podávat další informace.

 15. BŘEZEN 2021
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném B. N. do Suchdola nad Lužnicí na žádost OO PČR. Muž byl nalezen psovodem PČR a předán do péče zdravotníků.

 1. BŘEZEN 2021
Pátrání po pohřešovaném muži v součinnosti s Policií České republiky. Muž nalezen jedním z našich kolegů a v pořádku předán do péče složek IZS.

 28. ÚNOR 2021
Pátrání po rodině běžkařů ve spolupráci s Policií České republiky. Rodinu se podařilo nalézt jednomu z našich kolegů a v pořádku předat do péče policistů.

 27. ÚNOR 2021
Asistence v součinnosti s Policií České republiky.

 26. ÚNOR 2021
Výjezd na žádost Policie České republiky, poskytnutí dvou čtyřkolek.

 14. ÚNOR 2021
V dnešní den byly naše týmy povolány ke dvěma pátracím akcím. První byla na žádost rodiny, vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži v Pardubickém kraji, naše týmy byly odvolány při cestě na zásah, pohřešovaný muž byl mezitím nalezen. Druhá akce byla na žádost obvodního oddělení PČR, kam byly na pátrání po pohřešovaném muži vyslány dvě čtyřkolky.
 
 8. ÚNOR 2021
Na žádost obce nasazeno pásové ATV při odstranění následků sněhové kalamity a vyproštění malého sypače. 

 23. LEDEN 2021
V sobotu 23.01.2021 se brzy ráno vydalo 28 našich záchranářů z Czech SAR Team na Hodonínsko pátrat po pohřešovaném muži.

 19. LEDEN 2021
Pátrání po pohřešovaném muži v Ústeckém kraji, muž dopátrán za pomoci našeho týmu u jednoho ze sousedů.

 17. LEDEN 2021
Pátrání po pohřešovaném muži - Říčansko, muž nalezen současně s naším příjezdem.

 13. LEDEN 2021
Na žádost velitele pátrací akce došlo k nasazení našich pásových UTV a ATV při pátrání po pohřešované osobě. Osoba byla nalezena v pořádku a předána do péče zdravotníků.

 1. LEDEN 2021
Technická asistence na žádost starosty obce.

 

ROK 2020

 4. PROSINEC 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži na žádost Obvodního oddělení Policie České republiky. Osoba nalezena současně s příjezdem našeho týmu.

 14. LISTOPAD 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži na žádost Obvodního oddělení Policie České republiky. Tým byl nasazen společně s Policií České republiky na vytipovaných místech.

 7. LISTOPAD 2020
Vyjelo se na pátrání po E.N. do Spytihněvi, osoba nalezena náhodným kolemjdoucím.

 30. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání po J.V. v Jihomoravském kraji. Muž nalezen současně s příjezdem našeho týmu.

 25. ŘÍJEN 2020
Velké pátrací akce po pohřešovaném Zdeňku Hnízdovi na Šumavě se zúčastnilo 17 členů naší organizace z celé České republiky se svým vybavením, ve spolupráci s Hasiči obce Hartmanice, dalšími místními sbory a dobrovolníky.

 24. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešované E.F. Tým prohledal vytýčenou oblast břehu řeky Chrudimky a přilehlé porosty mezi Chrudimí a Slatinany, informace byly předány IZS, která dále pokračovala v pátrání ve vytipovaných oblastech.

 14. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání po E.K. do Ústí nad Labem. Muž se navrátil domů současně s příjezdem našich týmů. 

 10. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešované A.K. v Plzeňském kraji. Žena nalezena PČR před naším příjezdem.

 10. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném I.A. ve městě Brno. Muž nalezen PČR před našim příjezdem.

 9. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se na pátrání v Libereckém kraji ve spolupráci s Policií České republiky. Tým propátrával úsek vytyčený PČR. Žena byla nalezena místními dobrovolníky, pátrání bylo z naší strany ukončeno.

 8. ŘÍJEN 2020
Vyjelo se ze čtyřkolkou a vozíkem na asistenci pro PS. 

 7. ŘÍJEN 2020
Výjezd na pátrání po M.B. v Karlovarském kraji. Naše stroje propátrali možný pohyb pohřešované osoby. Muž byl lokalizován v zahraničí, po ověření bylo pátrání ukončeno.

 29. ZÁŘÍ 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešované mentálně postižené ženě do obce Pakoměřice. Žena byla nalezena před naším příjezdem.

 27. ZÁŘÍ 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešované nezletilé na žádost rodiny v Moravskoslezském kraji. Dívka byla nalezena před naším příjezdem.

 19. ZÁŘÍ 2020
Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešované ženě. Naši členové asistovali při pátrání složkám IZS.

 18. ZÁŘÍ 2020
Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešované J.N. . Nasazeny byly dvě čtyřkolky, které operovaly na vytipovaném místě. Dívka byla nalezena jedním z našich strojů právě na jednom z vytipovaných míst. Děkujeme za ukázkovou spolupráci hlídce Policie České republiky a také rodině pohřešované dívky.

 15. ZÁŘÍ 2020
Technická asistence, transport porouchané čtyřkolky v terénu pro handicapovanou osobu na žádost spolupracující obce.

 12. SRPEN 2020
Vyjelo se na zásah na žádost IZS. Na přání vyšetřovatele PČR neuvádíme podrobnější informace.

 6. SRPEN 2020
Výjezd na žádost IZS na pátrání po muži s Alzhaimerovou chorobou v Karlovarském kraji. Po nálezu muže houbařem pomáhal náš člen transportovat muže na čtyřkolce k sanitnímu vozu. Transport probíhal z velice těžkého bažinatého terénu.

 6. SRPEN 2020
Spolupráce s PČR - SKPV při pátrání po S.M a L.V. ve Zruči nad Sázavou.

 4. SRPEN 2020
Vyjelo se na asistenci veterinárnímu lékaři s transportem raněného zvířete. Asistovala čtyřkolka a transportní vozík.

 30. ČERVENEC 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném M.T. ročník 2003. Tým byl odvolán při cestě k zásahu, muž se vrátil v pořádku domů.

 14. ČERVENEC 2020
Dva z našich členů ( Policisté v osobním volnu) asistovali u tragické srážky vlaku v Českém Brodu.

 12. ČERVENEC 2020
Výjezd na žádost IZS - PČR na pátrání po pohřešované C.B. ročník 1996 v okolí Mariánské na Karlovarsku.

 7. ČERVENEC 2020
Na žádost IZS zasahoval jeden z našich kolegů se čtyřkolkou u vlakového neštěstí v Perinku na Karlovarsku.

 18. ČERVEN 2020
Vyjelo se na pátrání do Praha 10 po pohřešovaném V.M. ročník 1982. Nasazeno bylo několik našich týmů a prohledávala se pravděpodobná oblast kde by se osoba mohla nacházet. Na základě zjištěných informací bylo pátrání ukončeno. Na místě zasahovala čtyři naše vozidla a dvě čtyřkolky.

 14. ČERVEN 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži F.A. ročník 1986, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na vytipovaném místě. Na základě dalších informací byl tým následně stažen.

 14. ČERVEN 2020
Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži I.A. ročník 1937, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na místě, kde by se mohl muž pohybovat. Muž byl nalezen v soukromém objektu jeho majitelem a předán do péče ZZS.

 9. ČERVEN 2020
Dva stroje za pomocí radlic a pracovních vozíků odstraňovaly škody způsobené povodní.

 9. ČERVEN 2020
Dva stroje zasahovaly v jedné ze zatopených obcí. Čtyřkolky pomáhaly vozit členy samosprávy.

 3. ČERVEN 2020
Vyjelo se na pátrání do Horek nad Moravou po pohřešovaném J.Č. ročník 1985. Na místo vyjelo několik našich strojů, osoba nalezena současně s příjezdem našich týmů členy PČR.

 29. KVĚTEN 2020
Týmy vyjely na pátrání po pohřešovaném P.Š. do Brna-Bystrce. Vyjelo pět vozidel, jedna čtyřkolka a externí psovod. Tým byl také nasazen na vytipovaných místech v městské oblasti. Na základě vytěžených informací byly týmy staženy.

 28. KVĚTEN 2020
Výjezd na pátrání po pohřešované osobě. Vyjela 4 vozidla a 4 čtyřkolky. Tým stažen v průběhu pátrání z důvodu špatného počasí.

 24. KVĚTEN 2020
Nalezen pohřešovaný A. Š., ročník 2003, ve spolupráci s hlídkou PMJ a KŘ Stř. Kraje. Osoba nalezena v lokalitě Praha - Zvole.

 22. KVĚTEN 2020
Na žádost psychiatrické léčebny se vyjelo pátrat po pohřešované ženě . Nasazena dvě SUV a dále dvě čtyřkolky do nedaleké zalesněné oblasti. Žena byla vypátrána po 25 minutách jedním z našich týmů.

 11. KVĚTEN 2020
Vyjelo se na technickou pomoc nasmlouvané obci na zapůjčení čerpadla do vytopeného sklepa. Poskytnuta dvě čerpadla HECHT.

 29. DUBEN 2020
Na žádost rodiny se vyjelo na Kladensko na pátrání po Š.P. - ročník 1997. Byla prověřena vytipovaná místa kde by se mohla osoba nacházet, bohužel osoba nenalezena.

 29. DUBEN 2020
Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešovaném muži. Naše stroje byli při akci k dispozici složkám IZS. Osoba nenalezena, v pátrání nadále pokračuje PČR.

 16. DUBEN 2020
Vyjelo se na pátrání po nezletilé útěkářce do Plzeňského kraje. Na základě vytěžených informací byla dívka nalezena na zahradě RD jednoho z jejich kamarádů. Byla informována rodina, která si pro dívku přijela. Chválíme skvělou operativní činnost našeho týmu.

 14. DUBEN 2020
Náš tým vyjel na pátrání po pohřešované O.B., ročník 1995 na Mělnicko. Po vytěžení informací od rodiny byla prověřena místa, kde by se osoba mohla nacházet a to bohužel bezúspěšně. Pátrání bylo po několika hodinách z naší strany ukončeno, osoba byla nalezena v pořádku, na půdě rodinného domu.

 13. DUBEN 2020
Náš tým vyjel na pátrání do Berouna po pohřešované ženě Chorvatské národnosti. Vyjelo 2x SUV + 2 čtyřkolky. Tým odvolán 20 km před cílem, žena nalezena cizineckou Policií.

 13. DUBEN 2020
Při návratu z pátrací akce náš tým asistoval o dopravní nehody.

 10. DUBEN 2020
Spolupráce s IZS. Jeden z našich členů poskytoval technickou pomoc při lesním požáru. Klínovec - Karlovarský kraj.

 6. DUBEN 2020
Poskytnutí technické pomoci handicapovanému na vozíku ve Středočeském kraji.

 4. DUBEN 2020
Zásah ve spolupráci s IZS při pátrání po pohřešované osobě. Na žádost IZS nebudeme k zásahu poskytovat bližší informace.

 22. BŘEZEN 2020
Technická asistence - vyjelo se na žádost pečovatelské služby - urgentní dovoz materiálu pro prevenci koronaviru. Byla použita dodávka, vyjel člen vybaven ochrannými pomůckami.

 9. BŘEZEN 2020
Náš tým vyjel na technickou pomoc na žádost soukromého subjektu.

 8. BŘEZEN 2020
Vyjelo se na pátrání  do Vřesové, okr.Sokolov. Spolupráce s IZS. Muž nalezen vrtulníkem Policie České republiky.

 8. BŘEZEN 2020
Náš tým vyjel pátrat po pohřešované 40leté ženě v Libereckém kraji. Na místě byli nasazeny čtyři naše stroje. Žena byla nalezena  dobrovolníky, bohužel bez známek života. Naše týmy úzce spolupracovaly s IZS a zajišťovali jejich transport v nedostupném terénu

 5. BŘEZEN 2020
Výjezd do Ústí nad Labem na pátrání po nezletilé na žádost rodiny. Dívka byla nalezena kousek od centra města naším týmem a v pořádku předána rodině.

 5. BŘEZEN 2020
Výjezd na pátrání po Š.P. na žádost rodiny na Liberecko. Tým po dohodě s PČR propátral vytipovaná místa, bohužel však neúspěšně. Po několika hodinách bylo z naší strany pátrání ukončeno.

 2. BŘEZEN 2020
Byli jsme požádáni o pomoc při pátrání na žádost rodiny po mladém muži do Valašských Klobouk. Na místo vyjela dvě SUV, na základě dostupných informací byl tým stažen několik kilometrů před místem kde byl pohřešovaný naposledy viděn. Pátrání bylo ukončeno z důvodu nalezení pohřešované osoby

 25. ÚNOR 2020
Náš tým vyjel do Zlatých Hor na pátrání po šestileté dívce. Po dohodě s velitelem zásahu byla naše organizace stažena.

 15. ÚNOR 2020
Tým vyjel na pátrání v Ústeckém kraji po seniorce s Alzheimerovou chorobou. Vyjelo SUV + 2x čtyřkolka. Tým stažen na půl cesty, seniorka se vrátila domů.

 15. ÚNOR 2020
Tým vyjel na technickou pomoc ve Středočeském kraji. Vyjela 2x čtyřkolka.

 15. ÚNOR 2020
Tým vyjel opětovně na pátrání po pohřešovaném mladém muži. Na místo vyjela 2x čtyřkolka plus dva, tým byl stažen v půlce cesty.

 14. ÚNOR 2020
 Na žádost rodiny vyjel náš tým na pátrání po pohřešovaném mladém muži, na místo vyjelo SUV s pátrací technikou. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem

 9. ÚNOR 2020
Tým vyjel na pátrání po 77 letém seniorovy do města Havířov. Byla propátrána vytipovaná místa, nádražní haly a zastávky MHD.

 4. ÚNOR 2020
Tým vyjel do Ústí nad Labem na pátrání po 39 letém pohřešovaném muži. Na místo vyjela dvě SUV plus UTV Polaris. Byla prohledána těžko nedostupná místa. Pátrání bylo ukončeno s negativním výsledkem když stroj UTV zapadl a poškodil si přední nápravu a nemohl pokračovat v pátrání. Za pomoci navijáků u vozidel byl vytažen a naložen na vlek.

 3. ÚNOR 2020
Tým vyjel na pátrání po pohřešovaném 39 letém muži do Ústí nad Labem. Byla propátrána vytipovaná místa a lesní cesty kde by muž mohl vozidlo odstavit. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem.

 10. LEDEN 2020
Tým vyjel na pátrání ve Zlínském kraji po starším muži na žádost rodiny. Muž má potíže s alkoholem a často odejde z domu a přespává venku. Z důvodu chladného počasí rodina požádala naši organizaci o pomoc. Na místě zasahovala 2x čtyřkolka + 2.

 8. LEDEN 2020
Tým vyjel k zásahu ve Zlínském kraji, technická pomoc na žádost obce. 2x čtyřkolka + vozík + 2.

Translator