Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 222 762 227

 

Nadační fond Kulíšek nedonošeným dětem vznikl v roce 2020 s cílem podpořit Oddělení neonatologie Fakultní nemocnice Ostrava, předčasně narozené děti, „Kulíšky“, které prožívají těžký start do života, a jejich rodiny, které se ocitly v náročné životní situaci

https://www.kulisekostrava.cz/

 

WOLF SECURITY & WOLF - mezinárodní detektivní kancelář - krom pátrání po osobách disponujeme celým portfoliem "klasických" detektivních služeb, ale i nadstandardů dle požadavků klienta.

www.wolfsecurity.eu

 

Pohotovostný pátrací tím je záchranná zložka IZS, ktorá vykonáva svoju činnosť v zmysle zákona č. 129/2002 o IZS a jej primárnou úlohou je záchrana života, zdravia, majetku a životného prostredia, ako podpora základných zložiek IZS.

www.patranie.org

 

Statické i zážitkové kurzy první pomoci, školení zaměstnanců, zdravotní dohledy na kulturních a sportovních akcích, zdravotní dozory na táborech a zotavovacích akcích, služba first respondera. 

www.rescue-vsetin.cz

 

Ne vždy pátrání po blízké osobě dopadne tak, jak bychom si všichni přáli. APPP poskytuje bezplatné, profesionální a nestranné služby truchlícím. Šíří také osvětu a vzdělávání veřejnosti v otázkách spojených s umíráním a smrtí.

http://poradci-pro-pozustale.cz

 

Jsme grafici a jsme tu jen pro Vás a občas také pro ty další. Navrhujeme grafiku, děláme reklamu a pořád se snažíme posouvat hranice našich zkušeností. Neumíme sice všechno, ale když už něco děláme, tak s maximálním nasazením.

www.magnetico.cz

 

Nabízíme strojní vyšívání pro firmy i jednotlivce, všechny výrobky jsou zpracovávány špičkovou technologií na stroji značky SWF, které jsou známé nejen svou dlouholetou historii v tomto odvětví, ale především se řadí mezi spolehlivé a přesné stroje v průmyslu strojního vyšívání.

strojni-vysivky.webnode.cz

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech