Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 222 762 227

Zásahy

Vyjelo se na zásah na žádost IZS. Na přání vyšetřovatele PČR neuvádíme podrobnější informace.

Výjezd na žádost IZS na pátrání po muži s Alzhaimerovou chorobou v Karlovarském kraji. Po nálezu muže houbařem pomáhal náš člen transportovat muže na čtyřkolce k sanitnímu vozu. Transport probíhal z velice těžkého bažinatého terénu.

Spolupráce s PČR - SKPV při pátrání po S.M a L.V. ve Zruči nad Sázavou.

Vyjelo se na asistenci veterinárnímu lékaři s transportem raněného zvířete. Asistovala čtyřkolka a transportní vozík.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném M.T. ročník 2003. Tým byl odvolán při cestě k zásahu, muž se vrátil v pořádku domů.

Dva z našich členů ( Policisté v osobním volnu) asistovali u tragické srážky vlaku v Českém Brodu.

Výjezd na žádost IZS - PČR na pátrání po pohřešované C.B. ročník 1996 v okolí Mariánské na Karlovarsku.

Na žádost IZS zasahoval jeden z našich kolegů se čtyřkolkou u vlakového neštěstí v Perinku na Karlovarsku.

Vyjelo se na pátrání do Praha 10 po pohřešovaném V.M. ročník 1982. Nasazeno bylo několik našich týmů a prohledávala se pravděpodobná oblast kde by se osoba mohla nacházet. Na základě zjištěných informací bylo pátrání ukončeno. Na místě zasahovala čtyři naše vozidla a dvě čtyřkolky.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži F.A. ročník 1986, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na vytipovaném místě. Na základě dalších informací byl tým následně stažen.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži I.A. ročník 1937, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na místě, kde by se mohl muž pohybovat. Muž byl nalezen v soukromém objektu jeho majitelem a předán do péče ZZS.

Dva stroje za pomocí radlic a pracovních vozíků odstraňovaly škody způsobené povodní.

Dva stroje zasahovaly v jedné ze zatopených obcí. Čtyřkolky pomáhaly vozit členy samosprávy.

Vyjelo se na pátrání do Horek nad Moravou po pohřešovaném J.Č. ročník 1985. Na místo vyjelo několik našich strojů, osoba nalezena současně s příjezdem našich týmů členy PČR.

Týmy vyjely na pátrání po pohřešovaném P.Š. do Brna-Bystrce. Vyjelo pět vozidel, jedna čtyřkolka a externí psovod. Tým byl také nasazen na vytipovaných místech v městské oblasti. Na základě vytěžených informací byly týmy staženy.

Výjezd na pátrání po pohřešované osobě. Vyjela 4 vozidla a 4 čtyřkolky. Tým stažen v průběhu pátrání z důvodu špatného počasí.

Nalezen pohřešovaný A. Š., ročník 2003, ve spolupráci s hlídkou PMJ a KŘ Stř. Kraje. Osoba nalezena v lokalitě Praha - Zvole.

Na žádost psychiatrické léčebny se vyjelo pátrat po pohřešované ženě . Nasazena dvě SUV a dále dvě čtyřkolky do nedaleké zalesněné oblasti. Žena byla vypátrána po 25 minutách jedním z našich týmů.

Vyjelo se na technickou pomoc nasmlouvané obci na zapůjčení čerpadla do vytopeného sklepa. Poskytnuta dvě čerpadla HECHT.

Na žádost rodiny se vyjelo na Kladensko na pátrání po Š.P. - ročník 1997. Byla prověřena vytipovaná místa kde by se mohla osoba nacházet, bohužel osoba nenalezena.

Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešovaném muži. Naše stroje byli při akci k dispozici složkám IZS. Osoba nenalezena, v pátrání nadále pokračuje PČR.

Vyjelo se na pátrání po nezletilé útěkářce do Plzeňského kraje. Na základě vytěžených informací byla dívka nalezena na zahradě RD jednoho z jejich kamarádů. Byla informována rodina, která si pro dívku přijela. Chválíme skvělou operativní činnost našeho týmu.

Náš tým vyjel na pátrání po pohřešované O.B., ročník 1995 na Mělnicko. Po vytěžení informací od rodiny byla prověřena místa, kde by se osoba mohla nacházet a to bohužel bezúspěšně. Pátrání bylo po několika hodinách z naší strany ukončeno, osoba byla nalezena v pořádku, na půdě rodinného domu.

Náš tým vyjel na pátrání do Berouna po pohřešované ženě Chorvatské národnosti. Vyjelo 2x SUV + 2 čtyřkolky. Tým odvolán 20 km před cílem, žena nalezena cizineckou Policií.

Při návratu z pátrací akce náš tým asistoval o dopravní nehody.

Spolupráce s IZS. Jeden z našich členů poskytoval technickou pomoc při lesním požáru. Klínovec - Karlovarský kraj.

Poskytnutí technické pomoci handicapovanému na vozíku ve Středočeském kraji.

Zásah ve spolupráci s IZS při pátrání po pohřešované osobě. Na žádost IZS nebudeme k zásahu poskytovat bližší informace.

Technická asistence - vyjelo se na žádost pečovatelské služby - urgentní dovoz materiálu pro prevenci koronaviru. Byla použita dodávka, vyjel člen vybaven ochrannými pomůckami.

Náš tým vyjel na technickou pomoc na žádost soukromého subjektu.

Vyjelo se na pátrání  do Vřesové, okr.Sokolov. Spolupráce s IZS. Muž nalezen vrtulníkem Policie České republiky.

Náš tým vyjel pátrat po pohřešované 40leté ženě v Libereckém kraji. Na místě byli nasazeny čtyři naše stroje. Žena byla nalezena  dobrovolníky, bohužel bez známek života. Naše týmy úzce spolupracovaly s IZS a zajišťovali jejich transport v nedostupném terénu

Výjezd do Ústí nad Labem na pátrání po nezletilé na žádost rodiny. Dívka byla nalezena kousek od centra města naším týmem a v pořádku předána rodině.

Výjezd na pátrání po Š.P. na žádost rodiny na Liberecko. Tým po dohodě s PČR propátral vytipovaná místa, bohužel však neúspěšně. Po několika hodinách bylo z naší strany pátrání ukončeno.

Byli jsme požádáni o pomoc při pátrání na žádost rodiny po mladém muži do Valašských Klobouk. Na místo vyjela dvě SUV, na základě dostupných informací byl tým stažen několik kilometrů před místem kde byl pohřešovaný naposledy viděn. Pátrání bylo ukončeno z důvodu nalezení pohřešované osoby

Náš tým vyjel do Zlatých Hor na pátrání po šestileté dívce. Po dohodě s velitelem zásahu byla naše organizace stažena.

Tým vyjel na pátrání v Ústeckém kraji po seniorce s Alzheimerovou chorobou. Vyjelo SUV + 2x čtyřkolka. Tým stažen na půl cesty, seniorka se vrátila domů.

Tým vyjel na technickou pomoc ve Středočeském kraji. Vyjela 2x čtyřkolka.

Tým vyjel opětovně na pátrání po pohřešovaném mladém muži. Na místo vyjela 2x čtyřkolka plus dva, tým byl stažen v půlce cesty.

 Na žádost rodiny vyjel náš tým na pátrání po pohřešovaném mladém muži, na místo vyjelo SUV s pátrací technikou. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem

Tým vyjel na pátrání po 77 letém seniorovy do města Havířov. Byla propátrána vytipovaná místa, nádražní haly a zastávky MHD.

Tým vyjel do Ústí nad Labem na pátrání po 39 letém pohřešovaném muži. Na místo vyjela dvě SUV plus UTV Polaris. Byla prohledána těžko nedostupná místa. Pátrání bylo ukončeno s negativním výsledkem když stroj UTV zapadl a poškodil si přední nápravu a nemohl pokračovat v pátrání. Za pomoci navijáků u vozidel byl vytažen a naložen na vlek.

Tým vyjel na pátrání po pohřešovaném 39 letém muži do Ústí nad Labem. Byla propátrána vytipovaná místa a lesní cesty kde by muž mohl vozidlo odstavit. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem.

Tým vyjel na pátrání ve Zlínském kraji po starším muži na žádost rodiny. Muž má potíže s alkoholem a často odejde z domu a přespává venku. Z důvodu chladného počasí rodina požádala naši organizaci o pomoc. Na místě zasahovala 2x čtyřkolka + 2.

Tým vyjel k zásahu ve Zlínském kraji, technická pomoc na žádost obce. 2x čtyřkolka + vozík + 2.

Tým vyjel na pátrání po pohřešované ženě do obce Radim. Vyjela 2x čtyřkolka + Medical service Davepo. Vozidlo pohřešované bylo vypátráno díky GPS, na místě byla nasazena 2x čtyřkolka + vozidlo Davepo. PČR na místo povolala vrtulník letecké služby, osoba nalezena za pomoci termovize.

Tým vyjel na pátrání po muži do obce Skalka - Jihomoravský kraj. Vyjela 2x čtyřkolka + 4. Tým propátral okolí dne vytěžených informací, osoba se přihlásila další den sama.

Tým vyjel na pátrání do Ústeckého kraje na žádost rodiny. Vyjela 2x čtyřkolka plus koordinátor. Tým byl stažen těsně před příjezdem na místo události.

Tým vyjel na zásah ve spolupráci se složkou IZS ( JPO II ) ve Středočeském kraji. Na místě byly čtyřkolky využity na technickou pomoc.

Tým vyjel  na pátrání v Jihomoravském kraji na žádost rodiny. Na místo vyjela čtyřkolka. Tým byl stažen několik kilometrů po vyjetí ze "základny".

Tým vyjel na pátrání do Ústeckého kraje na žádost rodiny. Vyjela 2x čtyřkolka + koordinátor s dronem. Osoba byla nalezena za pomoci rodinného příslušníka.

K neobvyklému zásahu byl vyslán náš dron. Na žádost rodiny handicapované ženy byl vyslán na pátrání po zaběhlém asistenčním psu ve Středočeském kraji. Dron byl nasazen na místě, kde se měl pes zaběhnout. Při pátrání dorazila informace, že pes byl “uvězněn” na zahradě souseda.

Tým vyjel k zásahu na Novojičínsko na pátrání po pohřešovaném traktoristovi. Vyjely 4 čtyřkolky + koordinátor, tým propátrával těžký terén v okruhu několika kilometrů. Zásah byl ve spolupráci s PČR.

Tým vyjel na pátrání po pohřešovaném muži ve Středočeském kraji. Vyjely 2 čtyřkolky + koordinátor. Pátrání bylo odvoláno, hledaná osoba se vrátila domů několik minut po nasazení strojů.

Tým vyjel na pátrání po starší ženě na Třinecku, vyjely 3 čtyřkolky, koordinátor + spolupracující psovodi. Tým byl odvolán při cestě na místo, žena byla nalezena náhodným kolemjdoucím.

Tým vyjel na zásah pro soukromou zdravotní službu - zhoršení stavu jejich nadměrného pacienta. Transportní asistence za pomoci vozíku ze špatně přístupného terénu u domu. Na místě zasahovala čtyřkolka, transportní vozík + 2. Zásah ukončen ve 14:55, tým transportoval osobu k sanitnímu vozu.

Výjezd Ústecko - pátrání po starším pohřešovaném muži. Nasazení na základě poznatků Policie a komunikace s vyšetřovatelem, celkem tři čtyřkolky a osm členů SAR. Nasazené pátrací týmy propátrali terén přibližně 35 kilometrů. Nasazení proběhlo na dvou místech dle informací Policie. Zásah SAR Teamu byl po čtyřech hodinách ukončen, bohužel, s negativním výsledkem.

Tým vyjel akutně do Moravskoslezského kraje na pátrání po 93letém B. Ř. ve složení koordinátor, čtyřkolka, zdravotník + 8. Tým propátrával blízké okolí bydliště pohřešovaného a následně oblast s těžko přístupným terénem o rozloze několika kilometrů. Ve 4:30 pátrání ukončeno, osoba v danou chvíli nenalezena. Následně byl pán dopoledne nalezen sborem HZS a dopraven k ošetření.

Náš tým pomáhal u autonehody, jíž se stal svědkem. Naši členové s CLS kurzy poskytovali do příjezdu složek IZS zraněným první pomoc a kontrolovali životní funkce. Byl použit i krční límec a další zdravotní a technické prostředky, kterými týmy disponují.

Dnes jeden z našich členů při kondiční jízdě nečekaně zasahoval u dopravní nehody bez zranění, pouze se šokem řidiče. Člen zajistil přivolání složek IZS a postaral se o řidiče v šoku.

Při cestě domů ze zásahu jeden z našich členů nalezl sraženého cyklistu, který byl, naštěstí, bez vážnějších zranění. Muži byla poskytnuta první pomoc, zajištění komfortu a následný dohled do příjezdu záchranné služby a policie ČR.

Tým vyjel na žádost občana k vytažení zapadlého malého pracovního stroje na Nymbursku. Vyjel tým dvou čtyřkolek. Tým za pomoci navijáku pomohl stroj vyprostit.

Na žádost rodiny vyjel náš tým na pátrání po starším muži. Lokalita Středočeský kraj. Muž je dle rodiny “podivín” a je u něj běžné, že i 14 dní žije v lese. Nyní se již měsíc neozval a rodina požádala o naši pomoc. Na místo míří dvě čtyřkolky včetně dalších členů SAR proškolených kurzem CLS a Krizovou komunikací. Muž byl nalezen v lese na místě, kde rodina uvedla, že by se mohl pohybovat. Odmítá spolupracovat a vrátit se domů, byla informována rodina, která míří na místo a muže si převezme.

Na žádost soukromé zdravotní služby asistoval náš tým s jedním strojem a vozíkem u transportu obézního pacienta do sanitky v chatové oblasti. Nasazena čtyřkolka a vozík.

Tým aktivován 00:40 na žádost rodiny. Pátrání po pohřešované starší ženě s Alzheimerovou chorobou. 01:35 vyjel tým v počtu 1x psovod, 1x čtyřkolka a koordinátor. Byl nasazen psovod se speciálně cvičeným psem u domu rodiny, pes vypracoval stopu 120 metrů a zde práci ukončil u nedaleké silnice. Po vyhodnocení situace nasazena čtyřkolka, která projela prostor v oblasti 7 km. V průběhu zásahu dorazila informace o nálezu pohřešované osoby. Na žádost ZZS náš tým dopravil na místo zdravotníky na čtyřkolce. V 03:20 se tým vrací na “základnu”.

Tým vyjel na Karlovarsko na pátrání po starší nemocné osobě. Na místo vyjel tým se čtyřkolkou a zdravotník s kurzem CLS. Na základě vytěžených informací a spolupráce s PČR bylo zjištěno, že žena se nachází již třetí den ve zdravotnickém zařízení. Rodina nabyla dojmu, že se jejich maminka mohla ztratit v nedalekém lese tím, že doma nebyl ani pes, kterého paní vlastní. Tým se vrátil zpět na základnu. Chceme ocenit všímavosti našeho člena, který přispěl ke zdárnému konci a zjištění, kde se paní nachází.

SAR Team vyjel na pátrání po paní J. D., bydlištěm Liberec. Žena je psychicky nemocná a neměla u sebe léky. Na místo vyjel tým čtyř čtyřkolek. Tým byl na cestě odvolán ze zásahu, protože žena byla díky náhodnému svědkovi nalezena hlídkou PČR.

Náš tým vyjel na žádost rodiny do Plzeňského kraje na pátrání po psychicky nemocné osobě bez léků. Na místo vyjel zdravotnický záchranář se čtyřkolkou. Tým odvolán, osoba se vrátila sama domů v pořádku.

Výjezd týmu na pátrání po seniorovi, který odešel z Alzheimer centra v Průhonicích. Na místo vyjel tým ve složení koordinátor, čtyřkolka a psovod. Po vytěžení informací se za asistence sestry prohledal areál Alzheimer centra. Poté se tým po poradě za asistence obecní policie přemístil do nedalekého rozlehlého parku. Byla nasazena čtyřkolka, která projížděla jak cesty tak i těžko dostupný terén. Po hodině bylo pátrání ukončeno, rodina telefonicky kontaktovala koordinátora s informací, že muž odjel taxislužbou do svého rodného města.

Na telefonickou žádost rodiny vyjel psovod na pátrání po starší osobě na Ústecko. Při příjezdu na místo se psovod snažil telefonicky kontaktovat rodinu. Telefon rodiny byl nedostupný a Policie neměla žádné hlášení o pohřešované osobě. Bohužel zbytečný výjezd a zneužití člověka, který mohl být potřebný na jiném místě.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech