Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 222 762 227

15. srpna 2020
Technické zajištění a dohled na trati na akci QUAD WARS.
 
 
8. srpna 2020
V sobotu se jeden z našich členů účastnil spolu s Policií České republiky charitativní akce pro onkologicky nemocné děti (Nadace šance onkoláčkům). Na místo dovezl svou techniku, kterou si mohli návštěvníci prohlédnout. Jsme velice rádi, že se můžeme účastnit těchto charitativních akcí.
 
 
1. srpna 2020
Darem předána od jednoho z našich členů chladnička na VFN I. LF UK v Praze na dětské oddělení
 
 
1. srpna 2020
O víkendu proběhla prezentace naší techniky na Přístavních slavnostech v Nymburce. Další z našich kolegů se zúčastnil akce pro dětské onkologické pacienty, kde si děti mohly prohlédnout jeho čtyřkolku a vybavení. Současně proběhlo také technické zajištění běžecké akce Lesní kros.
 
 
13.června 2020
Náš tým zajišťoval společně s Policií České republiky a DP Praha 17.ročník akce skutrsnura.cz 2020, které se účastnilo více než 400 strojů. Po seřazení následovala spanilá jízda Prahou.
 
 
17. května 2020
Pomoc v době Covid 19, co se rozvezlo, rozdalo a jak se pomohlo:
160 balení vod = 960 1,5 l. láhví
60 láhví vod 0,5 litru
25 kg pomerančů
19 kg jablek
120 kusů textilních roušek
30 balení gumových rukavic
30 respirátorů PPF 2
50 štítů
30 energetických nápojů
30 iontových tyčinek
79 rozvezených nákupů
2 odvezení senioři k lékařům
25.000,- dar od jednoho z našich členů na nákupy seniorům.
Dovoz vitamínů a proteinových tyčinek IZS na hranice.
 
 
30. března 2020
Vážení fanoušci, další naše pomoc na sebe nenechala dlouho čekat a naši členové rozvezli dary do několika zařízení pro seniory například do Rezidence Labské Terasy v Nymburce a jednoho domova seniorů v Praze. Předali jsme několik balení vod, ovoce, vítamínové doplňky a roušky. Dále jsme rozvezli několik desítek balení vod na stanice HZS, ZZS a MP na stanice a služebny v Nymburce a Praze. Celkem jsme během této akce rozdali složkám IZS a domovům seniorů 62 balení vod. Děkujeme našim členům kteří hradí ze svého tuto pomoc.
 
 
25. března 2020
Vážení fanoušci, skvělá věc se podařila a ke včerejším dni se předalo složkám IZS sloužícím na hranicích nákup téměř za 27.000,- korun. Jménem složek IZS máme poděkovat všem, kteří přispěli a pomohli tak dobré věci. Na přání policistů, vojáků, celníků a všech sloužících v této těžké době na hranicích byly nakoupeny vitamíny, proteinové tyčinky a další zboží, které můžete vidět na fotografiích. Jako jednatel organizace bych také rád poděkoval všem fanoušků a členům naší organizace, kteří přispěli. Hluboce před vámi všemi smekám a věřím, že společně všechno zvládneme. Odkaz na tiskovou zprávu Policie České republiky https://www.policie.cz/docDetail.aspx?docid=22534336&docType=ART
 
 
18. března 2020
Pomáháme těm co to potřebují Drážní hasiči Nymburk Dnes byl předán dar v podobě několika balení vod od člena naší organizace. A zítra budeme pokračovat v pomoci. Během zítřka rozvezeme další vody na několik stanic HZS po celé České Republice jako dar.
 
 
8. února 2020
Zajištění akce Lipno Ice Marathon.
 
 
7. února 2020
Výcvik záchrana osob na ledě pod taktovkou instruktorů specialistů.
 
 
1. listopadu 2019
Výcvik Milovice, certifikované školení první pomoci, výcvik jízd na čtyřkolce za pomoci instruktora, topografie. 
 
 
26. října 2019
Předal se šek na 12.500,-  na Urologická klinika VFN a 1. LF UK . Děkujeme společnosti VAVA.eu za lékařskou brašnu. Částka byla získána díky dražbě kšiltovky SAR a za přispění našich členů.
 
 
14. října 2019
Mezi Ratibořem a Jablůnkou zorganizovali dobrovolní hasiči z Jablůnky cvičení pro hasiče a členy Czech SAR teamu, kteří disponují čtyřkolkami a jsou zaměřeni především na pátrání po ztracených osobách. Cílem cvičení bylo prověřit akceschopnost zapojených jednotek, Czech SAR Teamu a jejich vzájemné spolupráce.
 
 
7. září 2019
Náš tým se dnes prezentoval společně s VAVA.eu na 4. ročníku profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Děkujeme našemu partneru VAVA.eu za možnost účasti.
 
 
22. června 2019
Velice nás těší, že za členy Czech SAR Teamu se podařilo pro hendikepovaného Filipa Szara, jemuž byla odcizena závodní čtyřkolka, vybrat částka 15.700,- , která bylá odeslána na zřízený účet. Děkujeme našim členům za pomoc!
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech