Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 2227 6 2227

 

Statické i zážitkové kurzy první pomoci, školení zaměstnanců, zdravotní dohledy na kulturních a sportovních akcích, zdravotní dozory na táborech a zotavovacích akcích, služba first respondera. 

www.rescue-vsetin.cz

 

Projekt ve zlínském kraji pro pomoc při pátrání po pohřešovaných.

Pátrání po pohřešovaných, zdravotní dozory na akcích, technická pomoc při živelných katastrofách, školení první pomoci.

www.sarmorava.com

 

Pohotovostný pátrací tím je záchranná zložka IZS, ktorá vykonáva svoju činnosť v zmysle zákona č. 129/2002 o IZS a jej primárnou úlohou je záchrana života, zdravia, majetku a životného prostredia, ako podpora základných zložiek IZS.

www.patranie.org

 

Kdysi Místní skupiny ČČK Trmice, od března 2013 pak samostatná organizace. Za 7 let naší činnosti prošli našimi kurzy první pomoci přes 1.000 osob, na zdravotnických službách jsme ošetřili stovky lidí, pomáhali jsme při povodních anebo COVID-19. Úzce spolupracujeme s IZS, i ostatními humanitárními organizacemi

www.medic-usti.cz

 

Zdravotnická služba - registrování jako poskytovatelé zdravotních služeb ve smyslu přepravy pacientů neodkladné péče v režimu RZP / RLP a poskytovatelé zdravotnické dopravní služby DRNR.

www.rescuehelp.cz

Nadační fond Kulíšek nedonošeným dětem vznikl v roce 2020 s cílem podpořit Oddělení neonatologie Fakultní nemocnice Ostrava, předčasně narozené děti, „Kulíšky“, které prožívají těžký start do života, a jejich rodiny, které se ocitly v náročné životní situaci

https://www.kulisekostrava.cz/

 

Ne vždy pátrání po blízké osobě dopadne tak, jak bychom si všichni přáli. APPP poskytuje bezplatné, profesionální a nestranné služby truchlícím. Šíří také osvětu a vzdělávání veřejnosti v otázkách spojených s umíráním a smrtí.

http://poradci-pro-pozustale.cz

 

Nabízíme strojní vyšívání pro firmy i jednotlivce, všechny výrobky jsou zpracovávány špičkovou technologií na stroji značky SWF, které jsou známé nejen svou dlouholetou historii v tomto odvětví, ale především se řadí mezi spolehlivé a přesné stroje v průmyslu strojního vyšívání.

strojni-vysivky.webnode.cz

 

Ať už se nacházíte kdekoliv, nikdy nevíte, co se může stát. Záchranka je ve Vašem mobilním telefonu vždy připravena pro rychlé kontaktování zdravotnické záchranné služby nebo horské služby stiskem jediného tlačítka. Navíc má řadu dalších chytrých funkcí a propojení, která Vám v nouzi pomohou.

https://www.zachrankaapp.cz/ 

 

National Association for Search and Rescue je americká nevládní nezisková společnost založená v roce 1972, která podporuje a vytváří SAR výukové programy, publikuje a poskytuje kurzy a vzdělávání, jakož i standardy výkonu SAR individuálním testováním SAR "responderů" prostřednictvím sítě licencovaných instruktorů a komisařů.

https://nasar.org/

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech