Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 2227 6 2227

Velice si vážíme všech partnerů, bez kterých by naše organizace nemohla pomáhat tam, kde je třeba. 
Záleží nám na našich partnerech a budování vztahu s nimi. Partnerství u nás není pouze o umístění loga, záleží nám na budování vzájemného vztahu a dlouhodobé spolupráce. Jakožto správní partneři si nejen vzájemně pomáháme, ale snažíme se budovat spolu i jedinečná přátelství.
Formy partnerství, která s námi můžete uzavřít, jsou: Generální partner, partner, mediální partner. Partnerství se uzavírá na celý rok.
 
 

Nadace Agrofert nám v rámci svého programu Hasičský fond pomohla zakoupit 2 kusy AED ZOLL Plus a tím pomohla zlepšit dostupnost záchrany v případě náhlého selhání životních funkcí ve dvou krajích v rámci našich aktivit tzv. first responderů.

Nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi a širokou turistickou veřejnost ve 26 plně vybavených pokojích o celkové kapacitě 58 lůžek. 

Poskytujeme právní ochranu a přispíváme k rozvoji právního povědomí, aby každý dobrý člověk mohl šetřit čas, peníze i nervy na příjemnější a pohodlnější život.

Společnost INTERNET CZ, a. s., obchodující pod obchodní značkou FORPSI a FORPSI Cloud, poskytla našemu projektu technologické zázemí ve formě webhostingu pro doménu sarteam.cz a cloudové řešení pro náš systém.

MEFO SPORT CENTRUM s.r.o. působí na českém trhu již více jak 20 let, kde zastupujeme přední světové značky.

C.S.CARGO a.s. nabízí svým zákazníkům komplexní logistická řešení opřená o vlastní IT technologie. 

Elektromontáže, projekty elektro, výroba rozvaděčů, revize NN, VN

V naší šicí továrně na Slovensku zpracovává více než 200 vysoce kvalifikovaných, speciálně vyškolených specialistů vysoce funkční tkaniny, které vytvářejí inovativní pracovní oděvy.

 

Široké portfolio nabízených značek i služeb díky všem společnostem patřícím do skupiny TUkas,

Společnost VCHD Cargo a.s. je moderní český dopravce s působností po celé Evropě.

Kompletní servis a opravárenské služby osobních a užitkových vozů, provedení technické kontroly, odtahy vozidel, asistenční služby v případě poruchy, dovoz vozidel a jejich přihlášení

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech