Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 2227 6 2227

Podporu, či pomoc, nám můžete vyjádřit několika způsoby.

 

Více hlav víc ví...

Můžete nám pomoci tím, že budete sdílet naše nové profily na sociálních sítích (o původní FB a INSTA jsme bohužel přišli, resp. jsou neaktivní a bez správce), případně o nás budete mluvit s přáteli, ať se o nás více ví.

https://www.facebook.com/CzechSARTeam  ,  https://www.instagram.com/czech_sarteam  ,  https://www.youtube.com/c/CzechSARTeam


Darovanému koni...

Taktéž darování radiotechniky, svítilen a jiných technických prostředků nám můžete pomoci. Vhodnost, či potřebnost daru ale vždy konzultujte nejprve na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Nechci slevu zadarmo...

Jste výrobce, či prodejce osvětlovací, lezecké, pracovní, či podobné techniky, či potřeb pro zdravotníky, psovody, či čtyřkolkáře, případně distributor služeb v těchto odvětvích?

Pak jednou z možných forem pomoci je ustanovení slevy pro jednotlivé členy, či spolek jako takový. V případě Vašeho zájmu, nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Měna je to tvrdá...

Podpořit nás také můžete libovolnou finanční částkou na transparentní účet 2101632954 / 2010  (FIO)

Pro altruistické firmy a podnikatele pak doporučujeme některou z forem partnerství, podloženou darovací smlouvou. Dotazy a možnosti spolupráce můžete konzultovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fyzickým osobám jsme připravili také pro usnadnění několik předvyplněných QR plateb a jednu bianco.

Přihlaste se přes smartbanking ke svému účtu a zvolte možnost platby QR kódem. Po načtení kódu se Vám vygeneruje platební příkaz v dané výši.

Kód DAR pro SAR je pak bez hodnoty a je jen na Vás, jakou částku zadáte.

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech