Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 2227 6 2227

Informace pro uchazeče

 

Zde je souhrn informací potřebných pro případné přijetí do organizace:

Naši členové jsou jak profesionálové (záchranáři, policisté, hasiči, vojáci ARO sestry atp.) tak i lidé z laické veřejnosti, kteří začínají. Všichni členové jsou, nebo brzy po přijetí budou, proškoleni v první pomoci, krizové komunikaci a dalších oblastech potřebných k profesionálnímu vykonávání jejich dobrovolnické činnosti.

Vzhledem k tomu, že se věnujeme pátrání v těžkém terénu, 90% členů jsou lidé na čtyřkolkách a 10% zdravotníci apod.

Poplatky:

Máme roční členský poplatek 1000,- Kč, za vybrané peníze pořizujeme vybavení, platíme školení apod. Poté bylo ještě členy odhlasováno, že si budeme každý sám hradit uniformy které jsou na míru, cena je 4.000,- Kč.

Dále se podepisuje dobrovolnická smlouva.

Důležitými podmínkami pro případné zájemce jsou tedy - plnoletost, trestní bezúhonnostdobrý zdravotní stav, proškolenost (z profesního života výhodou např. členové IZS, pro zbytek zajistíme interní doškolení), absolvování osobního pohovoru s příslušným krajským velitelem, psychotesty (výjimku mají členové IZS), schopnost jak práce v týmu, tak samostatně a další.

Uniformy máme jednotné i z důvodu spolupráce s IZS. Po celé ČR máme okolo 120 členů a každý vyjíždíme ze svého bydliště, 4x do roka pořádáme výcviky členů a to na jízdě na čtyřkolce za pomoci instruktora, školení v první pomoci s certifikátem, krizové komunikaci a dalších oblastech nutných pro výkon naší činnosti.

Chceme naši činnost vykonávat na co nejvyšší úrovni a proto máme tyto podmínky.

Pokud máte chuť se k nám přidat, vyplňte následující dotazník uchazeče  (google formulář): https://forms.gle/EEUZhtXgZQqbYkrY9

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech