Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pohotovostní telefon: 2227 6 2227

Zásahy

Výjezd na žádost rodiny na Náchodsko - pátrání po osobě se zdravotní komplikací. Osoba během pátrání nalezena jinou ze zasahujících složek.

Výjezd na žádost PČR Karlovarského kraje na pátrání po osobě se zdravotní komplikací. Osoba během pátrání nalezena v pořádku u přátel jinou ze zasahujících složek.

Výjezd na žádost HZS ZLK k součinnostnímu pátrání s HZS a PČR po pohřešované osobě.

Výjezd na žádost osoby blízké na Zvíkovsko k pátrání po pohřešované osobě.

Výjezd na žádost osoby blízké na Novojičínsko k součinnostnímu pátrání s PČR po pohřešované osobě.

Během našeho celorepublikového cvičení byly naše jednotky svědky dopravní nehody, kde členové poskytli první pomoc a zajištění vozu do příjezdu IZS.

Výjezd na žádost PČR na pátrání po pohřešované nezletilé osobě na Domažlicku. Po dvoudenním pátrání byla osoba nalezena bez zranění místním hajným a předána ZZS.

Výjezd na žádost PČR na pátrání po pohřešované osobě v oblasti Praha - Bohnice. Osoba byla nalezena, byla jí poskytnuta první pomoc a následně předána ZZS.

Na žádost spřátelené organizace výjezd na součinnostní pátrání na Brněnsko.

Na žádost HZS vyslána 1x ATV do lesů na pátrání po pohřešované osobě a automobilu na zlínsku. Na místě další čtyřkolky 1x HZS ZLK, 2x členové JSDH. Osoba nenalezena, pátrání ukončeno na pokyn velitele HZS. 

Pátrání po pohřešované ve Stráži pod Ralskem, v průběhu pátrání nalezena dobrovolníky v jiné lokaci a v pořádku předána na služebnu PČR.

Výjezd na pátrání v těžkém terénu po pohřešovaném do Dalovic. Pohřešovaný nalezen během pátrání PČR.

Výjezd na pátrání po pohřešovaném do Nového Jičína. Pohřešovaný nalezen před příjezdem týmů na místo.

Výjezd na pátrání po pohřešovaném do Tachova, 3x čtyřkolka. Pátrání ukončeno ve 23:40 bez výsledku.

Výjezd na pátrání po pohřešovaném muži do lokality Brno-venkov. Po prohledání vytipovaných lokalit bylo po 6 hodinách pátrání z důvodu špatných vizuálních podmínek z naší strany ukončeno, bohužel bez výsledku.

Výjezd na žádost PČR do oblasti Rožmberk na Vltavou. Pohřešovaný muž 61 let. Osoba se v pořádku sama vrátila domů.

Na žádost Policie České republiky se vyjelo na pátrání po pohřešované osobě, ta byla nalezena našim týmem.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném mladíkovi, u kterého bylo podezření, že by si mohl ublížit. Zde bylo pátrání z naší strany ukončeno s negativním výsledkem. Osoba byla nalezena o několik hodin později a předána do péče ZZS.

Vyjelo se do obce Vracov na pomoc s pátráním po pohřešovaném V.N. Po domluvě s Policií České republiky dostali naši členové na starost dobrovolníky z řad občanů obce Vracov. Na místě bylo nasazeno také několik čtyřkolek. Muž byl nalezen rojnicí a následně bylo pátrání z naší strany ukončeno.

Na vyžádání rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešovaném muži v Chebu, za spolupráce JSDH Hazlov, Cheb - Háje. Prohledána byla vytipovaná místa, kde by se mohl muž pohybovat. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem.

Na žádost operačního střediska Policie České republiky vyjel náš tým na pomoc s pátráním po nezletilém D.S. Chlapec byl nalezen v pořádku v Praze a předán rodičům.

Výjezd na žádost Policie České republiky.

Na žádost operačního střediska Policie České republiky jsme ve večerních hodinách vyjeli na pátrání po pohřešované V.P. do Třeboně. Naše týmy byly nasazeny na vytipovaných místech do brzkých ranních hodin, pohřešovanou se přesto nepodařilo najít. K opětovnému nasazení došlo následující den v deset hodin dopoledne, opět po dohodě s PČR byly prohledány vytipované lokality, avšak bohužel bezúspěšně. Pátrání bylo následně z naší strany ukončeno.

Vyjelo se na Břeclavsko, kde se pohřešovala dvaačtyřicetiletá L.P. Naše týmy prohledávaly vytipovaná místa. Nasazeny byly čtyřkolky a letadlo OK-BVA.

Na Chebsku jsme vyjeli k pátrání po jednačtyřicetileté J.P. Na místě byly nasazeny naše týmy společně s jednotkami JSDH. V průběhu pátrání jsme byli vyrozuměni SKPV o nalezení pohřešované.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném 8letém J.L. do obce Kramský, okres Praha-východ. Chlapec byl v pořádku nalezen v Plzni.

Asistence pro obvodní oddělení Policie České republiky při pátrání po pohřešované osobě. Po domluvě s PČR nebudeme podávat další informace.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném B. N. do Suchdola nad Lužnicí na žádost OO PČR. Muž byl nalezen psovodem PČR a předán do péče zdravotníků.

Pátrání po pohřešovaném muži v součinnosti s Policií České republiky. Muž nalezen jedním z našich kolegů a v pořádku předán do péče složek IZS.

Pátrání po rodině běžkařů ve spolupráci s Policií České republiky. Rodinu se podařilo nalézt jednomu z našich kolegů a v pořádku předat do péče policistů.

Asistence v součinnosti s Policií České republiky.

Výjezd na žádost Policie České republiky, poskytnutí dvou čtyřkolek.

V dnešní den byly naše týmy povolány ke dvěma pátracím akcím. První byla na žádost rodiny, vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži v Pardubickém kraji, naše týmy byly odvolány při cestě na zásah, pohřešovaný muž byl mezitím nalezen. Druhá akce byla na žádost obvodního oddělení PČR, kam byly na pátrání po pohřešovaném muži vyslány dvě čtyřkolky.

 

Na žádost obce nasazeno pásové ATV při odstranění následků sněhové kalamity a vyproštění malého sypače. 

V sobotu 23.01.2021 se brzy ráno vydalo 28 našich záchranářů z Czech SAR Team na Hodonínsko pátrat po pohřešovaném muži.

Pátrání po pohřešovaném muži v Ústeckém kraji, muž dopátrán za pomoci našeho týmu u jednoho ze sousedů.

Pátrání po pohřešovaném muži - Říčansko, muž nalezen současně s naším příjezdem.

Na žádost velitele pátrací akce došlo k nasazení našich pásových UTV a ATV při pátrání po pohřešované osobě. Osoba byla nalezena v pořádku a předána do péče zdravotníků.

Technická asistence na žádost starosty obce.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži na žádost Obvodního oddělení Policie České republiky. Osoba nalezena současně s příjezdem našeho týmu.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži na žádost Obvodního oddělení Policie České republiky. Tým byl nasazen společně s Policií České republiky na vytipovaných místech.

Vyjelo se na pátrání po E.N. do Spytihněvi, osoba nalezena náhodným kolemjdoucím.

Vyjelo se na pátrání po J.V. v Jihomoravském kraji. Muž nalezen současně s příjezdem našeho týmu.

Velké pátrací akce po pohřešovaném Zdeňku Hnízdovi na Šumavě se zúčastnilo 17 členů naší organizace z celé České republiky se svým vybavením, ve spolupráci s Hasiči obce Hartmanice, dalšími místními sbory a dobrovolníky.

Vyjelo se na pátrání po pohřešované E.F. Tým prohledal vytýčenou oblast břehu řeky Chrudimky a přilehlé porosty mezi Chrudimí a Slatinany, informace byly předány IZS, která dále pokračovala v pátrání ve vytipovaných oblastech.

Vyjelo se na pátrání po E.K. do Ústí nad Labem. Muž se navrátil domů současně s příjezdem našich týmů. 

Vyjelo se na pátrání po pohřešované A.K. v Plzeňském kraji. Žena nalezena PČR před naším příjezdem.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném I.A. ve městě Brno. Muž nalezen PČR před našim příjezdem.

Vyjelo se na pátrání v Libereckém kraji ve spolupráci s Policií České republiky. Tým propátrával úsek vytyčený PČR. Žena byla nalezena místními dobrovolníky, pátrání bylo z naší strany ukončeno.

Vyjelo se ze čtyřkolkou a vozíkem na asistenci pro PS. 

Výjezd na pátrání po M.B. v Karlovarském kraji. Naše stroje propátrali možný pohyb pohřešované osoby. Muž byl lokalizován v zahraničí, po ověření bylo pátrání ukončeno.

Vyjelo se na pátrání po pohřešované mentálně postižené ženě do obce Pakoměřice. Žena byla nalezena před naším příjezdem.

Vyjelo se na pátrání po pohřešované nezletilé na žádost rodiny v Moravskoslezském kraji. Dívka byla nalezena před naším příjezdem.

Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešované ženě. Naši členové asistovali při pátrání složkám IZS.

Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešované J.N. . Nasazeny byly dvě čtyřkolky, které operovaly na vytipovaném místě. Dívka byla nalezena jedním z našich strojů právě na jednom z vytipovaných míst. Děkujeme za ukázkovou spolupráci hlídce Policie České republiky a také rodině pohřešované dívky.

Technická asistence, transport porouchané čtyřkolky v terénu pro handicapovanou osobu na žádost spolupracující obce.

Vyjelo se na zásah na žádost IZS. Na přání vyšetřovatele PČR neuvádíme podrobnější informace.

Výjezd na žádost IZS na pátrání po muži s Alzhaimerovou chorobou v Karlovarském kraji. Po nálezu muže houbařem pomáhal náš člen transportovat muže na čtyřkolce k sanitnímu vozu. Transport probíhal z velice těžkého bažinatého terénu.

Spolupráce s PČR - SKPV při pátrání po S.M a L.V. ve Zruči nad Sázavou.

Vyjelo se na asistenci veterinárnímu lékaři s transportem raněného zvířete. Asistovala čtyřkolka a transportní vozík.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném M.T. ročník 2003. Tým byl odvolán při cestě k zásahu, muž se vrátil v pořádku domů.

Dva z našich členů ( Policisté v osobním volnu) asistovali u tragické srážky vlaku v Českém Brodu.

Výjezd na žádost IZS - PČR na pátrání po pohřešované C.B. ročník 1996 v okolí Mariánské na Karlovarsku.

Na žádost IZS zasahoval jeden z našich kolegů se čtyřkolkou u vlakového neštěstí v Perinku na Karlovarsku.

Vyjelo se na pátrání do Praha 10 po pohřešovaném V.M. ročník 1982. Nasazeno bylo několik našich týmů a prohledávala se pravděpodobná oblast kde by se osoba mohla nacházet. Na základě zjištěných informací bylo pátrání ukončeno. Na místě zasahovala čtyři naše vozidla a dvě čtyřkolky.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži F.A. ročník 1986, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na vytipovaném místě. Na základě dalších informací byl tým následně stažen.

Vyjelo se na pátrání po pohřešovaném muži I.A. ročník 1937, po vytěžení rodiny byl tým nasazen na místě, kde by se mohl muž pohybovat. Muž byl nalezen v soukromém objektu jeho majitelem a předán do péče ZZS.

Dva stroje za pomocí radlic a pracovních vozíků odstraňovaly škody způsobené povodní.

Dva stroje zasahovaly v jedné ze zatopených obcí. Čtyřkolky pomáhaly vozit členy samosprávy.

Vyjelo se na pátrání do Horek nad Moravou po pohřešovaném J.Č. ročník 1985. Na místo vyjelo několik našich strojů, osoba nalezena současně s příjezdem našich týmů členy PČR.

Týmy vyjely na pátrání po pohřešovaném P.Š. do Brna-Bystrce. Vyjelo pět vozidel, jedna čtyřkolka a externí psovod. Tým byl také nasazen na vytipovaných místech v městské oblasti. Na základě vytěžených informací byly týmy staženy.

Výjezd na pátrání po pohřešované osobě. Vyjela 4 vozidla a 4 čtyřkolky. Tým stažen v průběhu pátrání z důvodu špatného počasí.

Nalezen pohřešovaný A. Š., ročník 2003, ve spolupráci s hlídkou PMJ a KŘ Stř. Kraje. Osoba nalezena v lokalitě Praha - Zvole.

Na žádost psychiatrické léčebny se vyjelo pátrat po pohřešované ženě . Nasazena dvě SUV a dále dvě čtyřkolky do nedaleké zalesněné oblasti. Žena byla vypátrána po 25 minutách jedním z našich týmů.

Vyjelo se na technickou pomoc nasmlouvané obci na zapůjčení čerpadla do vytopeného sklepa. Poskytnuta dvě čerpadla HECHT.

Na žádost rodiny se vyjelo na Kladensko na pátrání po Š.P. - ročník 1997. Byla prověřena vytipovaná místa kde by se mohla osoba nacházet, bohužel osoba nenalezena.

Na žádost rodiny se vyjelo na pátrání po pohřešovaném muži. Naše stroje byli při akci k dispozici složkám IZS. Osoba nenalezena, v pátrání nadále pokračuje PČR.

Vyjelo se na pátrání po nezletilé útěkářce do Plzeňského kraje. Na základě vytěžených informací byla dívka nalezena na zahradě RD jednoho z jejich kamarádů. Byla informována rodina, která si pro dívku přijela. Chválíme skvělou operativní činnost našeho týmu.

Náš tým vyjel na pátrání po pohřešované O.B., ročník 1995 na Mělnicko. Po vytěžení informací od rodiny byla prověřena místa, kde by se osoba mohla nacházet a to bohužel bezúspěšně. Pátrání bylo po několika hodinách z naší strany ukončeno, osoba byla nalezena v pořádku, na půdě rodinného domu.

Náš tým vyjel na pátrání do Berouna po pohřešované ženě Chorvatské národnosti. Vyjelo 2x SUV + 2 čtyřkolky. Tým odvolán 20 km před cílem, žena nalezena cizineckou Policií.

Při návratu z pátrací akce náš tým asistoval o dopravní nehody.

Spolupráce s IZS. Jeden z našich členů poskytoval technickou pomoc při lesním požáru. Klínovec - Karlovarský kraj.

Poskytnutí technické pomoci handicapovanému na vozíku ve Středočeském kraji.

Zásah ve spolupráci s IZS při pátrání po pohřešované osobě. Na žádost IZS nebudeme k zásahu poskytovat bližší informace.

Technická asistence - vyjelo se na žádost pečovatelské služby - urgentní dovoz materiálu pro prevenci koronaviru. Byla použita dodávka, vyjel člen vybaven ochrannými pomůckami.

Náš tým vyjel na technickou pomoc na žádost soukromého subjektu.

Vyjelo se na pátrání  do Vřesové, okr.Sokolov. Spolupráce s IZS. Muž nalezen vrtulníkem Policie České republiky.

Náš tým vyjel pátrat po pohřešované 40leté ženě v Libereckém kraji. Na místě byli nasazeny čtyři naše stroje. Žena byla nalezena  dobrovolníky, bohužel bez známek života. Naše týmy úzce spolupracovaly s IZS a zajišťovali jejich transport v nedostupném terénu

Výjezd do Ústí nad Labem na pátrání po nezletilé na žádost rodiny. Dívka byla nalezena kousek od centra města naším týmem a v pořádku předána rodině.

Výjezd na pátrání po Š.P. na žádost rodiny na Liberecko. Tým po dohodě s PČR propátral vytipovaná místa, bohužel však neúspěšně. Po několika hodinách bylo z naší strany pátrání ukončeno.

Byli jsme požádáni o pomoc při pátrání na žádost rodiny po mladém muži do Valašských Klobouk. Na místo vyjela dvě SUV, na základě dostupných informací byl tým stažen několik kilometrů před místem kde byl pohřešovaný naposledy viděn. Pátrání bylo ukončeno z důvodu nalezení pohřešované osoby

Náš tým vyjel do Zlatých Hor na pátrání po šestileté dívce. Po dohodě s velitelem zásahu byla naše organizace stažena.

Tým vyjel na pátrání v Ústeckém kraji po seniorce s Alzheimerovou chorobou. Vyjelo SUV + 2x čtyřkolka. Tým stažen na půl cesty, seniorka se vrátila domů.

Tým vyjel na technickou pomoc ve Středočeském kraji. Vyjela 2x čtyřkolka.

Tým vyjel opětovně na pátrání po pohřešovaném mladém muži. Na místo vyjela 2x čtyřkolka plus dva, tým byl stažen v půlce cesty.

 Na žádost rodiny vyjel náš tým na pátrání po pohřešovaném mladém muži, na místo vyjelo SUV s pátrací technikou. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem

Tým vyjel na pátrání po 77 letém seniorovy do města Havířov. Byla propátrána vytipovaná místa, nádražní haly a zastávky MHD.

Tým vyjel do Ústí nad Labem na pátrání po 39 letém pohřešovaném muži. Na místo vyjela dvě SUV plus UTV Polaris. Byla prohledána těžko nedostupná místa. Pátrání bylo ukončeno s negativním výsledkem když stroj UTV zapadl a poškodil si přední nápravu a nemohl pokračovat v pátrání. Za pomoci navijáků u vozidel byl vytažen a naložen na vlek.

Tým vyjel na pátrání po pohřešovaném 39 letém muži do Ústí nad Labem. Byla propátrána vytipovaná místa a lesní cesty kde by muž mohl vozidlo odstavit. Pátrání ukončeno s negativním výsledkem.

Tým vyjel na pátrání ve Zlínském kraji po starším muži na žádost rodiny. Muž má potíže s alkoholem a často odejde z domu a přespává venku. Z důvodu chladného počasí rodina požádala naši organizaci o pomoc. Na místě zasahovala 2x čtyřkolka + 2.

Tým vyjel k zásahu ve Zlínském kraji, technická pomoc na žádost obce. 2x čtyřkolka + vozík + 2.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech